Waar gaat de gesprekgroep over?
In het kort
- online gespreksgroep van 8 bijeenkomsten
- van 2 oktober 2023 tot 7 mei 2024
- Maandag van 19.30 - 20:45 uur
- Voor volwassen mannen en vrouwen met autisme
- Met een gemiddelde tot hoge intelligentie
- die aan de hand van thema’s
- willen verkennen wat autisme concreet voor hen betekent
- Eenmalige bijdrage van €20,-
Onderwerp
Ben je een volwassene met autisme en op zoek naar een veilige omgeving waar je jouw ervaringen kunt delen, vragen kunt stellen en gelijkgestemden kunt ontmoeten? Zoek niet verder!
Deze online gespreksgroep is een plek waar jij je onder leiding van onze ervaringsdeskundige gespreksleider kunt verbinden met anderen die begrijpen wat het betekent om met autisme te leven.
Er doen maximaal 8 deelnemers mee.
Of je nu recent bent gediagnosticeerd of al jarenlang met autisme leeft, je bent van harte welkom om deel te nemen aan deze gespreksgroep.
We willen benadrukken dat onze gespreksgroep geen vervanging is voor professionele hulp. We raden je altijd aan om professionele hulp te zoeken indien nodig.
Hoe is de gespreksgroep opgebouwd?
Iedere bijeenkomst bestaat uit een introductie op het thema, het groepsgesprek, een afsluiting en zo nodig een pauze.
Maandelijks krijg je achtergrondinformatie opgestuurd over het thema dat tijdens de eerstvolgende bijeenkomst wordt behandeld. De thema's staan hiernaast.
Thema’s bijeenkomsten
1. Feiten en fabels
2. Een diagnose en dan…
3. Zintuigen
4. Zichtbaar en onzichtbaar
5. Sociaal leven
6. Communicatie in de neurotypische wereld
7. Werk en dagbesteding
8. Kwaliteiten
Praktisch
Data
- 2 oktober 2023
- 6 november 2023
- 4 december 2023
- 8 januari 2024
- 5 februari 2024
- 4 maart 2024
- 8 april 2024
- 6 mei 2024
Online
Binnen 3 dagen ontvang je een e-mail met de bevestiging van jouw aanmelding en wordt er een afspraak met je gemaakt voor het (één-op-één) kennismakingsgesprek met Peter, de gespreksleider.
Het kennismakingsgesprek vindt plaats tussen 21 en 30 september, via Zoom en duurt ongeveer 15 minuten.
Aanmeldinformatie
Meldt je aan vóór 21 september 2023 via het aanmeldformulier onderaan deze pagina en lees de algemene voorwaarden.
Aanmelden
Neem contact op
- Loubna
- coördinator gespreksgroepen
- ybhoan@nhgvfzrqvtvgnny.ay